Andrea Kerestešová Růžičková (37 let)
herečka

Bulvární status: Užívá si mateřství a manželství s hudebníkem Mikolášem Růžičkou. Autor: jc


Při navrhování vycházela z vlastních potřeb.

Při navrhování vycházela z vlastních potřeb. Foto: Tedys (8x)

Hvězda Vyprávěj a Ordinace si vyzkoušela úplně novou profesi. Do práce zapojila manžela i půlročního syna

Velká část veřejnosti ji zná hlavně jako herečku, a to díky seriálům Vyprávěj či Ordinace v růžové zahradě. Užší skupina lidí Andreu Růžičkovou (37) zaznamenala jako fotografku. Nyní sympatická brunetka experimentovala ve zcela jiném oboru a dala se na navrhování oblečení.

Růžičková navrhla pro českou značku vyznačující se šitím totožného oblečení pro rodiče a jejich děti kolekci #nARuby. Známá herečka pojala výzvu po svém a vznikla tak série bavlněných modelů. Jako první z jejího návrhu vznikly jarní čepice, dále domácí obleky, jednoduché tričko se šátkem, sukně a šaty.

„Základním prvkem pro mě a mou rodinu je vždy pohodlí. Proto kousky z této kolekce jsou maximálně příjemné a můžete v nich stylově na schůzku nebo jen odpočívat doma. Název #nARuby jsme zvolili, jelikož celý svět je tak trochu naruby. A tak jsme symbolicky oblečení navrhli jakoby obráceně," říká Andrea Růžičková.

Velkou motivací k tomu navrhovat oblečení byla pro Andreu její rodina. Sama je maminkou tříletého Tobiáše a půlročního Jáchyma. S oběma dětmi a manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou, dokonce nafotila kampaň nové kolekce. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků