Ana Braga (40 let)
Playmate

Bulvární status: Své tělo odhaluje nejen na stránkách pánských magazínů. Autor: ac


Ana Braga a Anais Zanotti dováděly na pláži.

Ana Braga a Anais Zanotti dováděly na pláži. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Sexbomby z Playboye dováděly na prosluněné pláži: Kochejte se pohledem na dokonalá tělíčka v bikinách, která vám nedají spát

Turistům, kteří se o víkendu opalovali na jedné z pláží v Miami, se naskytl krásný pohled. Společnou opalovačku si totiž na sluníčku nadmíru užívala dvojice půvabných krasotinek z Playboye.

Štíhlá tělíčka v bikinách si na pláži protahovaly brazilská playmate Ana Braga a topmodelka Anais Zanotti. Obě dvě krásky nemají problém se svlékáním v pánských časopisech a na svém kontě mají řadu lechtivých focení. Však také mají co nabídnout!

Sličná blondýnka Ana Braga sklízí úspěch na titulní straně Playboye také ve Venezuele, Mexiku či Rumunsku. O svou dokonalou postavu pečuje nejen pravidelným cvičením pilates, jehož je instruktorkou, ale i pěstováním bojových umění.

Ani brunetka Anais Zanotti nezůstává pozadu. Rodačka z francouzského Saint Tropez patří k nejoblíbenějším světovým glamour kráskám.

Tahle poloviční Italka se rozhodně nestydí a kromě svlékání do známých magazínů se už nějaký ten pátek snaží prorazit také jako herečka. Třeba se jí v Miami podaří zaujmout nějakého hledače talentů... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek