Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Isabeli Fontana

Isabeli Fontana Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Žhavá porce brazilské krásy: Dvojnásobná mamina a kolegyně Gisele Bündchen provokovala nahoře bez

Kromě stálic Gisele Bündchen (41) a Alessandry Ambrosio (40) mají Brazilci mezi modelkami i krasavici, která se jmenuje Isabeli Fontana (35), jež bezesporu patří mezi výkvět latinskoamerických modelek.

Zkušená dáma se už coby atraktivní šestnáctiletá dívka dostala až do katalogu žhavého prádélka Victoria´s Secret. A v té době započala její úspěšná kariéra. Naposledy tato dvojnásobná maminka propůjčila své křivky jedné džínové kolekci.

Džíny i bundička sice ozdobily její tělo, ale pohled na slušivé hadříky pány určitě nerozehřál tak jako její žhavé pózy. Isabeli totiž pózovala nahoře bez, a byť si ňadra zakrývala rukama, bylo se na co dívat.

Kampaň tak jistě splnila účel a Isabeli si mnula ruce nad tím, jakou pěknou zakázku zase dostala. V minulosti ostatně fotila i pro luxusní značky Versace, Ralph Lauren či Valentino. A ty si vybírají jen ty nejlepší modelky. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků