Adriana Sklenaříková (48 let)
modelka

Bulvární status: Dočkala se vymodleného miminka Autor: ac


Adriana Sklenaříková - Karembeu patří mezi nejuznávanější topmodelky na světě.

Adriana Sklenaříková - Karembeu patří mezi nejuznávanější topmodelky na světě. Foto: fotobanka Profimedia

Topmodelka Sklenaříková promluvila o rozvodu: Měla jsem iluzi domova

Topmodelka Adriana Sklenaříková (48) promluvila velmi otevřeně o konci manželství s Christianem Karembeu. Nežijí spolu již několik měsíců, důvodem je prý odcizení. Adriana zároveň přiznala, že Christian je velmi žárlivý a musela se mu velmi zásadně podřizovat.

"Nemohla jsem vydržet život, který jsme vedli. Když manžel přestal hrát, začal žít na 300 procent a já jsem s ním nemohla držet krok. Nemohli jsme se najít. Je mi 39 let a potřebuji stabilitu. V podstatě jsme už neměli společný život. Řekněme, že jsme si šli každý jinou cestou. Raději jsem odešla, abych vše nezničila, abych nekazila naše vzpomínky," řekla Sklenaříková v exkluzivním rozhovoru francouzskému týdeníku Paris Match.

Adriana přiznala, že Christian byl velmi žárlivý. "Je to otázka kultury. Vždy chtěl, abych dělala věci s ním a nemohl vydržet osm dní beze mě, když jsem byla na dovolené s kamarádkou. Ale to mi nevadilo, protože celý můj život se točil kolem něho. Jako pár jsme byli tak spojení, že aniž bych si to uvědomila, jsem najednou nevídala své přátele nebo rodinu," vysvětluje topmodelka.

Důvodem ukončení třináctiletého manželství je prý odcizení. "Když hrál fotbal, byl pro nás jeho domovský klub kotvou. Teď, když už nehraje, hledá své místo. Rozjel množství aktivit, jako natáčení série dokumentárních filmů pro kanál Planet. Kvůli tomu byl pryč na dva nebo tři měsíce, aniž bych o něm cokoliv věděla," upřesňuje.

I když slovenskou topmodelku načapali paparazzi na romantické večeři s podnikatelem Andrém, Adriana tvrdí, že novou známost nemá. Zda i Christian je stále sám, netuší.

"Z mé strany nikdo jiný nebyl. Co se týče jeho, tak nevím. Co vím, je, že jsem byla vždycky sama, že jsem získala iluzi domova. Moje útočiště je na Slovensku, kde žije moje matka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků