Adriana Lima (39 let)
modelka

Bulvární status: Opustila stáj andílků Victoria's Secret, kde působila již od roku 2000. Autor: kj


Zářily na přehlídkovém mole.

Zářily na přehlídkovém mole. Profimedia.cz

Ani mateřství většinu nezastavilo: 5 nejkrásnějších andílků Victoria's Secret ukázalo v sexy prádélku postavy bohyň

Tak jako každý rok byl začátek prosince ve znamení velkolepé módní show značky Victoria's Secret. Po přehlídkovém mole se opět prošly ty nejkrásnější světové modelky, které v luxusním spodním prádélku předvedly svá dokonalá těla.

K nejslavnějším andílkům této značky bezesporu patří pětice sličných topmodelek v čele s brazilskými kráskami Adrianou Limou (39) a Alessandrou Ambrosio (39). Tyto sličné modelky jsou důkazem, že mateřství rozhodně není překážkou pro udržení svůdných ženských křivek.

Obě dvě Brazilky jsou totiž dvojnásobnými maminkami a na přehlídkových molech září snad ještě víc než před lety! Napodobila je i holandská kočička Doutzen Kroes (29), jež teprve před několika měsíci přivedla na svět svého už druhého potomka, a na přehlídce patřila k suverénně nejpřitažlivějším modelkám.

Ani gram tuku navíc nemá ani maminka dvouleté holčičky Dixie, americká topmodelka Lily Aldridge (29). Čtveřici věhlasných andílků doplnila ještě jihoafrická šelma Candice Swanepoel (32), která jako jediná ještě nemá dítě. A mateřství se při pohledu na své věhlasné kolegyně nemusí vůbec obávat... 

Který z andílků Victoria´s Secret se vám líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků