Adele Adele (34 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Po osmiletém vztahu se rozvedla s manželem a zhubla 45 kilo. Autor: kj


Adele

Adele Profimedia.cz

Vím, že vypadám úplně jinak. Adele se poprvé po zhubnutí víc než 40 kil objevila na obrazovkách

Adele (34) se poprvé od zhubnutí víc než čtyřiceti kilogramů objevila na obrazovkách, moderovala populární show stanice NBC Saturday Night Live. Na konto své proměny zpěvačka několikrát zažertovala. Šlo o její první televizní vystoupení v USA od Grammy v roce 2017.

„Vím, že vypadám úplně jinak, než když jste mě viděli naposledy,“ řekla hned v úvodu. A rovnou navázala vtipem. „To kvůli restrikcím skrze covid... Musela jsem cestovat nalehko, takže jsem přivezla jen jednu svou polovinu. A tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala,“ bavila fanoušky.

A žertovala i dál, když ve scénce replikující show The Bachelor vystupovala jako žena hledající vztah. „Jsem tady, protože jsem zažila spoustu těžkých srdcebolů. První v 19, pak s docela velkou pozorností v 21 a pak, ještě slavněji, v 25,“ narážela na názvy svých tří alb. Čtvrté fanoušci netrpělivě vyhlíží.

Moment, na který všichni čekali: Adele předvedla štíhlou figuru v plavkách

Byla to právě show Saturday Night Live, která před 12 lety v Americe odstartovala kariéru Adele. Zpěvaččino vystoupení s písněmi Cold Shoulder a Chasing Pavements z ní přes noc udělalo hvězdu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků