Životní partnerka herce Karla Dobrého Tereza Hrzánová je talentovaná kostýmní výtvarnice Super.cz

Tohle je mladší dcera tragicky zesnulého Jiřího Hrzána: Talentovaná výtvarnice žije se slavným hercem, s nímž má 2 syny

I když pracuje v oblasti šoubyznysu, ve společnosti se téměř neobjevuje. Mnohem známější je její starší nevlastní sestra Bára Hrzánová (58). Mladší dcera tragicky zesnulého herce Jiřího Hrzána, Tereza Hrzánová je kostýmní výtvarnice. I když pracuje převážně pro film, tentokrát se ujala kostýmů pro nový kalendář Gump, pes, který naučil lidi žít.

Kalendář je protknutý pohádkovými motivy. "S pohádkami mám zkušenost, pomáhala jsem oblékat například film Sedmero krkavců," připomněla snímek Alice Nellis (51) v hlavní roli s Marthou Issovou (41). Nahradila tak manželku režiséra F. A. Brabce, který se letos ujal focení kalendáře, kostýmní výtvarnici Jaroslavu Pecharovou. "Snad jsem je nezklamala. Chtěli jsme to udělat hlavně optimistické," dodala ke kalendáři, jehož výtěžek je určen ve prospěch opuštěných a týraných psů.

Smrt Jiřího Hrzána (✝41) je plná otazníků: Milovník slavných žen dokázal v náručí unést i Helenu Růžičkovou

Aktuálně dcera Jiřího Hrzána a slavné československé manekýny Olgy Hlavové dokončila kostýmy pro minisérii Davida Ondříčka Král Šumavy. Jako kostymérka pracuje i v rámci zahraničních produkcí. Pokud jde o soukromí, žije už 28 let s hercem Karlem Dobrým, s nímž má dva syny. Cyril už se také prosazuje jako talentovaný herec. Rodinka má blízko i ke zvířatům. "Máme tři koně, dva psy, dva kocoury a nějaké ptáky," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků