Brendan Fraser ve filmu The Whale

Brendan Fraser ve filmu The Whale Profimedia.cz

Tvůrci zveřejnili první záběry z filmu, pro nějž se Brendan Fraser proměnil v muže se 300 kily: A divákům spadly brady

Nikdy nebylo pochyb o tom, že snímek The Whale bude velká pecka. Ostatně už po světové premiéře v Benátkách si za herecký výkon v dramatu Darrena Aronofskyho Brendan Fraser (53) vysloužil šestiminutový potlesk.

Nyní však tvůrci zveřejnili trailer s prvními záběry z filmu o muži s těžkými psychickými problémy, a fanouškům opět spadly brady. Fraserovu proměnu už sice znali z fotografií, ale ani nadále je nepřestává šokovat.

Tomu se říká velký návrat k filmu: Sexy herec z devadesátek šokuje proměnou v téměř třistakilového cvalíka

Brendan ztvárnil obézního učitele angličtiny Charlieho, který se snaží obnovit vztah se svou sedmnáctiletou dcerou v podání Sadie Sink. Vinu, že opustil rodinu kvůli milenci, který později zemřel, Charlie zajídá, a projí se až k téměř 300 kilogramům. Netřeba asi dodávat, že půjde o vážnější téma a emotivní herecké výkony.

S filmem zatím Fraser objel festivaly, a kde ho prezentoval, tam si vysloužil obrovské ovace a chválu kritiků. Do kin vstupuje drama 9. prosince, ale už z traileru divákům, kteří zaplavili reakcemi Twitter, prý naskakuje husí kůže.

„U tohohle filmu budu určitě brečet celou dobu i hodinu potom,“ vyhodnotil z ukázky jeden takový komentující. „Už teď mám husí kůži,“ přidávali se další. „Slzím, a to jsem zhlédla jen pár záběrů,“ přiznala jiná divačka.

Za výkon ve filmu, v němž ztvárnil cvalíka se 300 kily, mu tleskali 6 minut: Herce Brendana Frasera to rozplakalo

„Bude to něco, co jste ještě neviděli,“ sdělil Fraser o filmu pro Unilad. „Kostýmy jsou rozsáhlé a těžkopádné. Je to rozhodně na míle vzdálené čemukoliv, co jsem doposud dělal. Ale nemylte se, moc dobře vím, že to zanechá dojem,“ nechal se slyšet.

Milovníci dobrého filmu se tedy nejspíš mají na co těšit. Na ukázku se můžete podívat níže.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků