Hlavní hvězdy 5. řady Koruny na slavnostním uvedení

Hlavní hvězdy 5. řady Koruny na slavnostním uvedení Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Herci z nové řady Koruny pohromadě v celé kráse: Jak se vám líbí malí princové Harry s Williamem?

Fanoušci seriálu Koruna se přece dočkali. Netflix 9. listopadu konečně uvedl hojně očekávanou 5. řadu seriálu o životě britské královské rodiny. Na londýnské premiéře se tak sešli všichni představitelé hlavních hrdinů pěkně pohromadě. A bylo o co stát.

Elizabeth Debicki alias princezna Diana, Dominic West jakožto dnes již král Karel III., Imelda Staunton, představitelka královny Alžběty II., a Jonathan Pryce jako její choť princ Philip zapózovali spolu na červeném koberci a fotoaparáty nepřestávaly cvakat.

Skvělé obsazení, jako by jim z oka vypadli, radují se fanoušci: Tito mladí herci v Koruně ztvární Kate s Williamem

Diváci se mohou těšit také na Lesley Manville v roli princezny Margaret, Claudii Harrison jakožto princeznu Anne a nebudou chybět ani malí princové Harry a William.

Ty ztvární Timothee Sambor (William) a Teddy Hawley (Harry) a diváci na ně byli obzvlášť zvědaví. Chlapci zapózovali se svou seriálovou maminkou Debicki, která byla v róbě Dior za absolutní hvězdu večera, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Pátá řada netflixového trháku se zaměřuje na 90. léta, kritické období pro královnu, kdy zkrachovala tři z manželství jejích potomků. Tvůrci byli už před uvedením série kritizováni, že „vytváří zraňující pomluvy“ vůči králi Karlovi III. a v seriálu ho démonizují. Uvidíme tedy, jestli se i tato řada dočká stejného úspěchu jako předchozí, které trhaly rekordy ve sledovanosti.

Už i Netflix se zalekl? Dokument, za který dostali přes 2 miliardy, prý Harrymu s Meghan jen tak nevyjde

Mezitím se už připravuje šestá, pro kterou už dokonce byli vybráni představitelé náctiletého Williama a Harryho. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků