Zuzana Belohorcová

Zuzana Belohorcová Foto: se svolením Z. Belohorcové

Dřina ve fitku se vyplácí: Zuzana Belohorcová předvedla v titěrných bikinách své dva kmínky

Jak sama nedávno prozradila, figuru má mnohdy jako na houpačce. Pro Zuzanu Belohorcovou je nejvíc být spokojená sama se sebou. Na svém těle někdejší moderátorka žijící na španělském ostrově Tenerife už zase dře.

Tréninky v potu tváře se podle všeho vyplácí. Sexy Slovenka, která si po celý rok užívá nejen krásné počasí, ale i koupání v moři, nyní vystavila svou figuru v titěrných plavkách. Na odiv dala pozadí, které mělo úspěch. „Babička by řekla, že máš prdelku jako dva kmínky,“ napsal jí jeden z obdivovatelů.

Ani letos se nenechali zahanbit a šli do plavek: Zuzana Belohorcová si na Tenerife užívá s rodiči, spolu jsou už 47 let

Zuzana je po přestěhování z Miami na Kanárských ostrovech naprosto šťastná. Její manžel Vlasta má v místě dobře rozjetý byznys, děti Nevio a Salma si už v místě také zvykly a moderátorka může také častěji vidět své rodiče, které shodou okolností nyní u sebe doma hostí. „Věříme, že tady snad zakotvíme. Je to jen pět hodin letu do Česka. Jsme nadšení z bezpečnosti. Vyhovuje nám i počasí,“ dodala pro Super.cz Zuzana, která na sobě maká, aby měla krásnou a vysportovanou figuru.

„Zdravá, pevná, vysportovaná postava je základ. A i když to mám někdy jako na houpačce, jednou dole a podruhé nahoře, nejdůležitější, co máme, je zdraví,“ dodala slovenská sexbomba. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků