Julia Fox

Julia Fox Profimedia.cz

Paráda, nebo daleko za hranicí vkusu? Bývalka Kanyeho Westa nadále poutá pozornost nahotou

Opakovaný vtip není vtipem, vrtí hlavou někteří kritici módních výstřelků herečky Julie Fox (32). Ta si spíš než rolemi, udělala jméno díky románku s Kanyem Westem, ale rozhodně ví, jak si pozornost udržet. Záměrně totiž vynáší modely, které odhalují mnoho kůže, div ne celé její tělo.

Je ostatně jako proutek, o tom žádná, z řad jejích fanoušků se už ovšem ozývají hlasy, které její odhalování a modely stávající často prakticky jen ze spodního prádla, považují za nevkusné. Stejnou debatu vyvolal i ten, co vynesla na udílení prestižních cen CFDA Fashion Awards.

Herečka šla nakoupit ve spodním prádle a sklidila drsnou kritiku. Podívejte se proč

Ačkoliv se jednalo o pompézní akci, Julia vynesla kousek od značky Valerievi, který opět kompletně odhaloval její tělo v plné parádě. Hlavní roli tak hrálo i tentokrát spodní prádlo, které bylo zjevně součástí modelu. Outfit někteří označili minimálně za bizarní a při nejmenším nevhodný na takovou slávu.

A když už se nesnaží zaujmout garderobou, tak o to bizarnějšími výroky. Když se jí v talk show Ziwe moderátorka minulý týden zeptala, jestli si myslí, že by muži měli mít právo vyjádřit svůj názor, Julia odpověděla: „Neměli by mít ani právo mít penisy.“ Sice se u toho smála, ale mnohým vystřelilo obočí až k temeni hlavy, a komentářem vzbudila bouřlivé debaty v internetových diskuzích.

Bývalka Kanyeho Westa se v latexu procházela po New Yorku. Nahoře neměla téměř nic

Na model, který Julia Fox tentokrát vynesla, se můžete podívat v galerii, v anketě pak hlasujte, jestli je podle vás vkusný, nebo úplně přes čáru. 

Přijde vám model Julie Fox vkusný, nebo úplně mimo?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků