Sestry z klanu Kardashian-Jenner ani tentokrát nezklamaly.

Sestry z klanu Kardashian-Jenner ani tentokrát nezklamaly. Foto: Super.cz/Profimedia

Mladší sestry Kim Kardashian tentokrát zastínily: Předvedly totiž róby průsvitné v oblasti hrudníku

Sestry z klanu Kardashian-Jenner samozřejmě nemohly chybět na udílení cen CFDA Fashion Awards. Samy jsou módními ikonami, jak ostatně dokázaly i na červeném koberci.

Kim (42) tentokrát mladší sestry zastínily, vsadily totiž na lehce průsvitný materiál v oblasti poprsí. Absolutní ozdobou večera byla Khloé (38), která vynesla bronzový model značky LaQuan Smith.

Látka zdůrazňovala její křivky a průstřih v oblasti středu těla odhaloval i část prsa. Na to, že ještě nedávno zvažovala plastiku poprsí, jak se svěřila v rodinné reality show Kardashianovi od Disney+, se nezdá, že by ji Khloé potřebovala.

Souboj nejlepších dekoltů v Hollywoodu: Napěchovaný výstřih Salmy, smyslná Kendall i prosvítající bradavky Kim

Kylie (25) zase oblékla vintage róbu od Thierryho Muglera. Průsvitný vršek doplňovala sametová sukně s vysokým rozparkem. Středem pozornosti tak rozhodně bylo její bujné poprsí.

Kim, která si během večera převzala cenu za svou značku formovacího prádla Skims, se oblékla do PVC modelu Dolce & Gabbana. Přiléhavé šaty bez ramínek byly také částečně průsvitné a zdůraznily její štíhlou figuru, která je v poslední době předmětem mnoha debat. Kim totiž rapidně zhubla a přišla o část svých pověstných plných křivek. Jak sama tvrdí, vše je v důsledku cvičení a nedávné drastické diety, za kterou sklidila kritiku, nikoliv prý díky zásahům plastických chirurgů.

Kim Kardashian zazářila na plese roku v ikonických šatech po Marilyn Monroe. Zhubla do nich 7 kilo a je jako lunt!

Jak to slavným sestrám na prestižní akci seklo, se můžete pokochat v galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků