Jana Hanušová promluvila o vztahu s manželem, ale i o své první knize. Super.cz

Miroslav Hanuš ukázal všechny tři krásné dcery: V hlavní roli ale byla tentokrát jeho manželka

S celou rodinou jsme ho možná nevídali ani na StarDance. Miroslav Hanuš (59) ukázal všechny tři své půvabné dcery, v hlavní roli ale tentokrát byla jeho manželka Jana Hanušová. Ta totiž vydala svoji knižní prvotinu Rádio v mrazáku.

"Trochu jsem se bála, aby se to nezvrhlo v autogramiádu mého muže. Ani bych se nedivila, ale nestalo se," řekla Super.cz choreografka, která se během pandemie začala věnovat péči o seniory, a to i o nevyléčitelně nemocné. Právě jejich příběhy ve své prvotině sepsala. O své cestě nám také vyprávěla v našem videu. "Měla jsem zkušenost s mým tátou, kterého jsem čtyři roky dopečovala až do úplného konce doma," svěřila.

Miroslav Hanuš se oženil až po 18 letech vztahu. Do svatby ho hnala jeho životní láska

Manžel ji v charitě i tvorbě podporoval, sepsal ke knize také předmluvu, která je zároveň vyznáním lásky manželce, s níž žije už třicet let. Paní Jana nám svěřila recept, jak jejich vztah mohl tak dlouho vydržet.

"Hlavně trpělivost a dochvilnost. Já si myslím, že když jsou lidi dochvilní, tak je na ně spolehnutí. Kromě toho, že se máme s mým mužem rádi, tak je absolutně spolehlivý, a to žena potřebuje, zvlášť když máte rodinu a tři děti. Ale i bez těch dětí. Když je člověk spolehlivý a neuhne, když se o něj potřebujete opřít, to je nejvíc," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků