Bývalé Miss předvedly dekolty, sexy nožky a jedna i kalhotky

Bývalé Miss předvedly dekolty, sexy nožky a jedna i kalhotky Michaela Feuereislová

OBRAZEM: Kočky ze stáje Miloše Zapletala stále stojí za hřích: Bývalé Miss předvedly dekolty, sexy nožky a jedna i kalhotky

Minimálně jednou do roka se sejdou. Modelky, které uspěly v soutěži krásy Miss ČR v době, kdy ji pořádal Miloš Zapletal, na mole Krušnohorského divadla v Teplicích opět předváděly v rámci charitativní přehlídky návrhářky Nadi Moravcové. A pořád stojí za hřích, i když většina z nich už je maminkami.

Na mole se obvykle schází stejná sestava a pro některé z krásek je to jediná příležitost, kdy zavzpomínají na své modelingové doby. 2. vicemiss z roku 2001 Andrea Vránová, provdaná Kloboučková, pány fascinovala zejména svými přírodními pětkami. Dekoltem jí na přehlídce mohla konkurovat pouze Lucie Šlégrová (40), která Miss ČR vyhrála v roce 2005 pod dívčím jménem Králová.

Do očí se jí dívat opravdu nedokážete! Nejvnadnější Miss s přírodními šestkami vystavila tělo na dokonalé pláži v Řecku

Jako modelky už téměř nepůsobí ani Radka Rosická (41), jako Kocurová se stala 2. vicemiss v roce 2002, nebo Lucie Křížková (38), která pod dívčím jménem Váchová soutěž krásy v roce 2003 vyhrála.

Na mole se naopak stále pohybují Veronika Chmelířová (35), 2. vicemiss 2007, nebo Aneta Vignerová (35), poslední vítězka Zapletalovy soutěže v roce 2009. Krásky v nejodvážnějších modelech doplnila ještě finalistka České Miss 2010 Kateřina Wohlmann Votavová (35).

Jak to bývalým misskám slušelo na přehlídce, jejíž výtěžek byl věnován nemocné Majdalence, se podívejte v naší bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků