Lucie Vondráčková a Hynek Čermák v divadelním představení Štěstí

Lucie Vondráčková a Hynek Čermák v divadelním představení Štěstí Herminapress

Lucie Vondráčková v negližé i svatebních šatech líbala Hynka Čermáka. Návrat do divadla byl hodně žhavý

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (43) se po patnácti letech vrátila na divadelní prkna. Jak už Super.cz nedávno prozradila, myslela si, že bude mít trému, ale opak byl pravdou. „Vlastně jsem se vrátila domů,“ svěřila. Vondráčková si na prknech Divadla Palace zahrála v představení Štěstí, kde byl jejím hereckým parťákem Hynek Čermák (49).

Lucie Vondráčková poprvé promluvila o 18 let mladším zápasníkovi. Kličkovala u toho jak Plekanec v útočném pásmu

V komedii hrají pár, který se sice nesmírně přitahuje, ale oba mají zcela neslučitelné světonázory. Zatímco Vondráčková hraje svobodnou a bezdětnou spisovatelku, Čermák je majitelem restaurace, jenž se rozvádí a má tři dcery. Rozhodli se ale, že zkusí štěstí spolu...

Vondráčková se na jevišti ukáže nejen v negližé, ale i svatebních šatech. Nechybí ani líbačka s Čermákem.

Lucie Vondráčková se po 12 letech vrátila do divadla. V hledišti jí fandil o 18 let mladší přítel

To vše z hlediště sledoval i její o 18 let mladší přítel Zdeněk Polívka. Zápasník MMA o vztahu s Vondráčkovou nechce mluvit, skoupá na slovo je i ona, přitom svého milého podpořila i na jeho zápase ve Frankfurtu. Ten jí pak podporu oplatit v divadle, kam vzal i svou rodinu.

Zatímco své syny si Vondráčková v zápasnické kleci neumí vůbec představit, u partnera jí drsný sport nevadí. „Líbí se mi to a jsem taková pyšná,“ culila se v nedávném rozhovoru pro Super.cz Vondráčková. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků