Catherine si opět všechny získala svým úsměvem a elegancí...

Catherine si opět všechny získala svým úsměvem a elegancí... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Princezna Kate oslnila v dalším prudce elegantním modelu: Vystačila si se dvěma odstíny a vypadala ohromně

S příchodem podzimu vsadila i princezna z Walesu (41) na tlumenější barvy v přírodním tónu. Během středeční návštěvy organizace The Street ve Scarborough, podporující duševní zdraví mladých lidí, oslnila modelem, který se celý nesl jen ve dvou barevných odstínech.

Šaty s rolákem v midi délce a kabát ve stejném velbloudím tónu Kate ozvláštnila lodičkami, páskem a kabelkou ve světle hnědé barvě. Nejvýraznějším akcentem se tak stala červená květina na klopě kabátu, kterou dostali s manželem na místě.

Princezna Kate ukázala dětem zásnubní fotku. Zareagovaly s odzbrojující upřímností

Princeznin outfit jako celek působil nesmírně elegantně, a pokud vás zajímá, na kolik ji některé kousky vyšly tentokrát, tak věřte, že vlněný kabát značky Max&Co byl předtím, než jej Kate vynesla, k dostání za 460 liber (12 880 korun), kabelka DeMellier London měla cenovku 295 liber (8260 korun) a třeba pásek od značky Boden se prodával za 60 liber (1680 korun). Nyní už nejspíš budou všechny tyto kousky beznadějně vyprodané.

Zahanbit se vedle své vždy okouzlující ženy nenechal ani její choť William, jenž pro změnu vsadil na tmavě modré kalhoty a sako, které zkombinoval s bledě modrou košilí a vínovým svetrem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků