Kamila Nývltová Super.cz

Milovníci sladkého, hlaste se: Kamila Nývltová doufá, že nového partnera uloví na své pečení

Zpěvačka Kamila Nývltová je už pár měsíců single. Svou energii směřuje nyní především na práci a vedle příprav vánočního koncertu ještě stihla vydat kuchařku. I díky pečení a sladkým receptům doufá, že se brzy v jejím životě objeví nový muž.

V jejím životě zatím ještě nikdo nový, komu by mohla péci, není. „Nemám komu, můžu péci maximálně sama pro sebe,“ svěřila se zpěvačka, která doufá, že partnera uloví právě na sladké. „Chlapa jsem na to ještě žádného nesbalila, ale věřím, že se sbalit dají. Já si říkala, že s touto kuchařkou si musím najít chlapa, který má rád sladký,“ prozradila Kamila Nývltová, která se pečení naplno věnovala zejména v době koronavirové krize, kdy nemohla zpívat.

„Zrovna když jsem šla dnes do knihkupectví a viděla ty knížky, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Je to fakt vtipné, že z pěvecké kariéry jsem se na chvilku vydala k té pekařské,“ svěřila se Kamila Nývltová, která si za kmotry své knihy vybrala kolegyně Martinu Pártlovou a Leonu Machálkovou.

Chtěla jsem rodinu i děti! Kamila Nývltová promluvila o důvodech rozpadu šestiletého vztahu

Na křtu nechyběla ani část její rodiny a maminka, která zpěvačce pomáhá i s čtyřnohým mazlíčkem. Po rozchodu fenka Emma zůstala u zpěvačky. „Emička je aktuálně u mých rodičů v Krkonoších, je u babičky s dědou a ti se o ni starají. Teď bych na ni neměla čas, potřebuje pohyb, a i tak by zůstala u mě, protože od začátku to bylo moje miminko, ale kdykoli by si ji expartner chtěl vzít, tak může,“ prozradila Kamila. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků