Rybář se svou návnadou...

Rybář se svou návnadou... Profimedia.cz

Heidi Klum nezklamala: Její kostým vás zaručeně rozesměje! Jako obří červ na háčku bodovala na celé čáře

Milovnice převleků Heidi Klum (49) opět dostála své pověsti ‚královny Halloweenu‘ a vymyslela naprosto geniální a originální kostým. Společně se svým manželem Tomem Kaulitzem se nenechali zahanbit a na party, kterou topmodelka každoročně pořádá, dorazili v přestrojení za rybáře a jeho návnadu!

Už samotný příchod páru byl příslibem vtipné podívané, Heidi se totiž v kostýmu tučného červa téměř nemohla pohnout a před fotografy docupitala jen po malinkých krůčcích. Tom přitom měl svou návnadu chycenou na prutu. Následné rozhovory pro média Heidi absolvovala komicky vleže na zemi.

Královna Halloweenu Heidi Klum se letos místo kostýmu předvedla fanouškům nahá a bez retuše

O topmodelce je známo, že si ze sebe umí udělat legraci a rozhodně jí na Halloween na rozdíl od mnohých kolegyň nejde o to, aby jí to za každou cenu slušelo. Již v minulosti vyrazila za stařenku, Fionu, děsivého vlka z videoklipu Michaela Jacksona Thriller, nahou mimozemšťanku, opici či v kostýmu, kdy vypadala jako bez kůže.

Mnozí se tak museli pousmát i jejímu poslednímu postu na Instagramu, kdy se prostřednictvím svého nahého snímku chlubila výsledkem samoopalovacího nástřiku, k němuž uvedla, že jde o první fázi příprav na Halloween. Všichni tak čekali, v jak odvážné kreaci se tentokrát představí. Klum se ale během následné party již bez přítomnosti fotografů z kostýmu vysvlékla, a tak své opálení nakonec mohla přeci jen předvést.

Jak laciné, nevkusné a nechutné: Fotky v prádle Heidi Klum s dcerou (18) lidé hodnotí hodně drsně

Populární porotkyně soutěže America’s Got Talent pochopitelně na akci pozvala i svou půvabnou dceru Leni, která se blýskla v sexy kostýmu inspirovaném filmovou Catwoman. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků