Dana Morávková Super.cz

Dana Morávková už má potenciální snachu: Herečka prozradila, že syn Petr je zadaný, a promluvila o svatbě

Herečka Dana Morávková (51) před pár dny se svým mužem, muzikantem Petrem Maláskem, oslavila 26 let od svatby. Jejich vztah patří k těm nejstabilnějším v českém showbyznysu, a tak není divu, že mnohé zajímá jejich recept na dlouhodobý a fungující vztah.

„Měli jsme oba s Petrem štěstí, že jsme se zamilovali ve správný čas. Že se snad milujeme do dnes. A na začátku vztahu je důležité poslechnout srdce, nehrát žádné hry a nečekat, že toho druhého změníte. Nezměníte,“ svěřila se Super.cz Dana Morávková, která se s manželem objevila na křtu charitativního psího kalendáře, který nafotila Lucie Bílá.

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu slaví: Dana Morávková si vzala svou životní lásku před 26 lety

Dana Morávková má s manželem již dospělého syna Petra, který v létě promoval a pokračuje ve studiu v Anglii, vedle toho herečka prozradila, že už má potenciální snachu. „Syn se absolutně nesvěřuje, ale přítelkyni má,“ řekla herečka s tím, že je ráda, že je syn šťastný, svatba prý ale ještě není na pořadu dne. „Ještě má rok studia, ale pokud bude mít pocit, že ta jeho vyvolená je ta správná, tak mu budu držet palce, jim oběma budu držet palce, ale myslím, že teď to není na pořadu dne,“ dodala Dana Morávková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků