Martin Preiss

Martin Preiss Profimedia.cz

Martin Preiss konečně ve společnosti! Dorazil na premiéru filmu a snažil se ukrýt

Herec Martin Preiss (49) má to nejhorší za sebou. Talent, který se popral s náročným psychickým obdobím, se po letech ukázal ve společnosti a rovnou vyvedl své syny na premiéru akčního filmu. Snažil se být neviditelný, ale přesto se ho podařilo zachytit alespoň na fotografii.

V Přelouči se konalo udílení cen za nejlepší dabing. Ocenění získali i manželé Preissovi

Martin Preiss prošel opravdu trnitou životní cestou. Deprese, které řešil alkoholem a prášky na spaní, ho dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Během jedné z mnoha hádek mu jeho manželka Martina Preissová (47) v afektu řekla, ať se jde do lesa oběsit, a on skutečně šel.

„Doma došlo k běžnému konfliktu, po kterém moje žena i s dětmi odjela. Samozřejmě v tom hrál roli můj alkohol. Mluvili jsme spolu pak po telefonu a ona v afektu řekla, že pokud mě život nebaví a chci se uchlastat, tak ať se seberu a jdu se rovnou do lesa pověsit. A já řekl, že teda jo, a opravdu jsem odešel z domu,“ svěřil se týdeníku Téma. Ačkoli po návratu z léčebny, kde byl dva a půl měsíce, se do drtivého kolotoče dostal znovu a musel zpátky na léčení.

Drbnu ze Slunečné v novém seriálu nepoznáte: Snacha Viktora a Jany Preissových má neuvěřitelnou hřívu

Nyní se ale zdá, že je vše zalité sluncem. Martin Preiss s dobrou náladou a úsměvem na tváři dorazil se svými syny Šimonem (13) a Matoušem (10) do kina a užívali si společný čas. Všichni fanoušci drží Martinovi palce a těší se na jeho návrat k filmu, kterého se určitě brzy dočkáme. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků