Maura Higgins

Maura Higgins Profimedia.cz

Televizní hvězda zabodovala na červeném koberci: Ve vykrojeném modelu byla zkrátka nepřehlédnutelná

Hvězda britského Love Islandu Maura Higgins (31) si čtvrteční udílení televizních cen National Television Awards celkem užila. Rozhodně si tedy užívala pozornost, kterou jí přítomní věnovali. V outfitu, jejž vynesla, rozhodně nešla přehlédnout.

Upnutý bílý model značky Monot byl vepředu vykrojený a odhaloval její dokonalou figuru a ploché bříško. Originálním střihem v kombinaci s perfektním tělem na sebe strhla veškerou pozornost.

Před Wembley Arenou, kde se akce konala, pak Maura ochotně pózovala s čekajícími fanoušky, kteří se dožadovali společných selfie. Fotku se sexy televizní hvězdou si nemohli nechat ujít. Oblíbená účastnice Love Islandu se snaží zůstat nohama na zemi a být laskavá.

Sešněrovaná a bez spodního prádla: Megan Fox ohromila v rudých šatech s průstřihy

Což dokazují i události ze září, kdy se zastala vlastního synovce. Když se dozvěděla, že ho ve škole šikanují, druhý den se ho vydala před školu vyzvednout. Školáci se mohli z televizní hvězdy pominout a dělali psí kusy, aby ji v autě aspoň zahlédli. Něco nám říká, že s takovou tetou si na chlapce ve škole už jen tak někdo netroufne. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků