Fanoušci šílí ze zamilovaných pohledů Kate.

Fanoušci šílí ze zamilovaných pohledů Kate. Profimedia.cz

Zamilovanost z nich pořád čiší: Fanoušci královské rodiny nemohou rozdýchat pohled, který Kate věnovala Williamovi

Fanoušci britské královské rodiny jsou u vytržení ze zamilovaných pohledů, které Kate (41) věnovala Williamovi (40) během návštěvy Olympijského parku v Londýně.

Princ a princezna z Walesu navštívili sportovní areál Copper Box Arena postavený pro letní olympijské hry v roce 2012 v rámci sportovního programu Coach Core, který založili prostřednictvím své nadace před 10 lety na pomoc mladým lidem najít podporu a příležitosti prostřednictvím sportu.

Kate byla jako ze žurnálu ve vintage sáčku značky Chanel, a zachytili ji dokonce, jak se chichotá a usmívá na manžela od ucha k uchu.

Fanoušci šílí z pohledů, které princ William věnoval Kate během cest po Karibiku: To je úplná pohádka, rozplývají se

Fanoušci takové momenty mezi Kate a Williamem vítají, jsou totiž vzácné. Na sociálních sítích označili budoucí královský pár za hrdličky. „Jak se na něj Kate dívá,“ rozněžnila se jedna z komentujících. „Moc rád vidím tato sladká gesta,“ přitakával další.

Jinde zase William předvedl své boxovací schopnosti v rámci setkání s mladými lidmi, s nimiž nadace spolupracuje. „Hned se chopil rukavic a řekl, že už v minulosti boxoval. Nemusela jsem ho nic učit, nikdy na ten zážitek nezapomenu,“ popsala setkání s budoucím králem Británie osmnáctiletá Gabrielle Reid. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků