Královna Alžběta II. na snímku s vnučkou Zarou Phillips, jejím manželem Mikem Tindallem a vnukem princem Williamem a jeho chotí Catherine na snímku z roku 2019.

Královna Alžběta II. na snímku s vnučkou Zarou Phillips, jejím manželem Mikem Tindallem a vnukem princem Williamem a jeho chotí Catherine na snímku z roku 2019. Profimedia.cz

V drsné reality show se poprvé objeví člen britské královské rodiny! Tipnete si, kdo pojede do džungle?

Příští řada populární britské reality show zaměřené na slavné osobnosti I’m A Celebrity… Get Me Out of Here bude pro diváky jistě atraktivní podívanou. Nejen, že se její součástí stane hudební ikona Boy George, ale přidá se k němu mimo jiné i jeden člen britské královské rodiny, a to úplně poprvé v historii soutěže…

Smlouvu s tvůrci show údajně již podepsal Mike Tindall (43) – manžel Zary Phillips (41), jejíž maminkou je princezna Anne – jediná dcera nedávno zesnulé královny Alžběty II.

Neuvěříte, která celebrita dostala největší honorář za účast v reality show: Přijde si na 25 milionů!

Bývalý hráč ragby, jehož Zara pojala za manžela před jedenácti lety a mají spolu tři děti – osmiletou Miu, čtyřletou Lenu a ročního Lucase, tak stejně jako jeho spoluhráči odletí do australské džungle, kde se reality show natáčí.

Královna Alžběta II. má další pravnouče. Nestihli jsme to do nemocnice, syn se narodil v koupelně, popsal otec

Společně s ním a Boy Georgem budou v pořadu o krále džungle soutěžit ještě komik Seann Walsh nebo DJ Chris Moyles. Detaily podmínek účasti Tindalla jsou přísně tajné, ale už jeho přítomnost v soutěži je podle jejích tvůrců naprosto zásadní a znamená to, že sledovat tuto show bude absolutní nutností. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků