Poznáte tohoto roztomilého skřítka?

Poznáte tohoto roztomilého skřítka? Foto: Facebook

Tato holčička má smůlu na chlapy a kvůli nešťastné nehodě teď čelí hrozbě vězení. Už víte?

Holčička, která se usmívá z fotky, se už téměř třicet let drží na vrcholu populární hudby. V profesním životě se jí daří snad všechno, na co sáhne. V tom soukromém je to horší. Asi nejhorší období v životě prožívala tehdy, když vedle srdcebolu z rozchodu s otcem svého dítěte nešťastnou náhodou zapříčinila smrt člověka.

Dara Rolins (47) se narodila 7. prosince 1972 v Bratislavě. Poprvé se na televizní obrazovce objevila coby čtyřletá holčička a hvězdná kariéra mohla odstartovat. První koncertní turné absolvovala ve svých deseti letech, v jedenácti vydala první sólové album, které z ní prodejem nosičů udělalo nejpopulárnější československou zpěvačku, a o rok později s Karlem Gottem nazpívala dnes už legendární hit Zvonky štěstí.

Aby mohla kariéru rozjet na plné obrátky, rozhodla se, že se spolu se svou sestrou Janou, která jí stojí po boku od počátků kariéry, přesune ze Slovenska do Prahy. Zde také vystudovala Státní konzervatoř. Za své třicetileté působení v showbyznysu stihla vydat víc než desítku úspěšných desek.

Před téměř dvěma lety se stalo neštěstí, které zpěvačce dodnes nedá spát a asi nikdy ho nevymaže z paměti. Dara nešťastnou náhodou autem srazila muže, který na následky zranění zemřel. Případ doposud není uzavřen.

I přes leckdy chmurné dny Daře světlo do života vnáší čtyřletá dcera Laura, jejímž otcem je zpěvák kapely Wohnout Matěj Homola, a v současné době také její nová láska, rapper Patrik Rytmus Vrbovský (43). 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků