Markéta Martiníková

Markéta Martiníková Michaela Feuereislová

Během pěti let je počtvrté těhotná: Muzikálová zpěvačka předvedla v 7. měsíci bříško v obepnuté róbě

Mezi hosty slavnostního večera, kdy se v Národním divadle předávaly prestižní herecké ceny Thálie, se objevila i počtvrté těhotná muzikálová herečka Markéta Martiníková. Ta si teď dá od prken, která znamenají svět, opět na čas pauzu.

"Ten večer jsme si s manželem ale krásně užili," řekla Super.cz Markéta, které to seklo v elegantní obepnuté róbě.

"Jsem teď ve druhé půlce 7. měsíce, nahoře mám 6 kilo, tak nějak si myslím, že nemám zbytečná kila i tím, že se přes den moc nezastavím," smála se maminka tří holčiček.

Nikol Švantnerová se ve 4. měsíci pochlubila těhotenským bříškem v bikinách: Co myslíte, bude to holka, nebo kluk?

"Dvě velké holky už chodí do školky, takže obrovská úleva, nabírám síly na porod a další děťatko. Přes den jsem doma jen s nejmenší Editkou," dodala Markéta.

Sice si teď dopřává větší odpočinek od divadla, ale práce se ještě úplně nevzdala. "V uplynulých týdnech jsem odehrála poslední bloky v muzikálech Děti ráje a Mýdlový princ, takže teď jsem spíš v záloze, kdyby cokoliv. Mám teď jen nárazové práce - focení a natáčení, kde bříško tolik nevadí," vysvětlila.

Silně věřící zpěvačka je počtvrté těhotná! Dočká se odpůrkyně antikoncepce po třech holkách kluka?

"Připadá mi, že jsem si za posledních pět let na ta těhotenství tak zvykla, že tělo, rodina, přátelé i šatník se naladili spíš na ten "jiný" stav, než na ten "běžný" bez těhu břicha," doplnila s úsměvem Martiníková, která si s manželem vždy přála velkou rodinu.

"Snažíme se ale celá rodina, abychom měli s manželem i čas bez dětí spolu jen sami pro sebe. Je to někdy docela psychicky náročné s tolika dětmi a tenhle čas nám pomáhá to všechno zvládnout. Tomáš je naštěstí skála a jistota," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků