Lela Vémola odletěla na úpravu víček a plastiku nosu do Íránu.

Lela Vémola odletěla na úpravu víček a plastiku nosu do Íránu. Michaela Feuereislová

Lela Vémola ukázala nový nos: Podívejte se na proměnu, kvůli které letěla do Íránu

Milovnice plastik Lela Vémola (33) poprvé ukázala výsledek své operace. Manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly (37) odletěla do Íránu kvůli úpravě nosu, který v minulosti už dvakrát prošel rukama plastických chirurgů. Ovšem nikdy nevznikl výsledek podle Leliných představ.

„První foto po odstranění stehů. Ještě měsíc musím nosit lepky pro fixaci nosu,“ svěřila se Lela u fotografie, kde ukazuje nos ze strany. Lela sama přiznává, že má pouze nepříjemné zkušenosti od evropských lékařů, proto nyní zvolila lékaře z dalekého Íránu.

VIDEO: Karlos Vémola se oženil. Nevěstu Lelu s obřím výstřihem a ženicha v obleku oddával Jiří Krampol

„Celý nos se od základu předělal, a přesně takový přirozený jsem chtěla. Nechtěla jsem mini nos ani jiné extrémy. Chtěla jsem nos, co bude pasovat k mé tváři,“ vysvětluje blonďatá kráska. Na konečný výsledek si ale bude muset ona i fanoušci počkat. „Samozřejmě nos ještě půl roku sedá... je to proces,“ napsala Lela, která se co nevidět vrátí zpátky do Česka ke své rodině.

Během svého pobytu v Íránu poznamenala, že jsou tam velmi krásné ženy a nos má udělaný každá druhá. Její lékař, který údajně operoval i řadu celebrit, snad Lelu tentokrát nezklame. Kromě nosu si nechala rovnou upravit i víčka. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků