Dana Batulková Super.cz

Dana Batulková promluvila o společném cestování s dcerou Marianou. „Jsem vděčná, že se mnou tráví čas,“ říká

Herečka Dana Batulková (64) dorazila jako jedna z kmoter knihy Tsunami do pražského knihkupectví a kromě toho, že nám prozradila, jak velká je fanynka spisovatelky Karin Krajčo Babinské, se rozpovídala i o společných dovolených se svojí dcerou Marianou Prachařovou (28).

Bývalá švagrová Agáta by jí mohla nějakého chlapa půjčit: Mariana Prachařová o smůle v lásce vydala i song

Dámy spolu procestovaly už řadu zemí a Dana se netají tím, že společné cesty miluje! "Já jsem hrozně vděčná, že je ještě vůbec ochotná se mnou trávit čas," svěřila se herečka Super.cz. "Kdyby ji to se mnou nebavilo, tak by se na mě asi vykašlala," směje se.

Žádné hádky ani nedorozumění spolu během cest po světě neřeší. Jsou jako kamarádky. "Vždycky to máme hezký, že si tak vyhovíme, jsme na sebe zvyklé od dětství. Krásný to je," rozplývá se jedna z nejslavnějších českých hereček.

Na tento zlozvyk není Dana Batulková pyšná, mají ho i její děti. Uhlídat to nejde, říká herečka

Pro letošní rok už ale jejich cestovatelská dobrodružství skoro končí. Dana nám prozradila, že je čeká poslední společný výlet. "Ještě spolu jedeme do Španělska asi na čtyři dny, ale jinak už je práce, práce, práce," posteskla si. "Přes tu sezonu se nic moc nestíhá," říká, a my se tak můžeme těšit na jejich další cesty zase v příštím roce. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků