Britney Spears pózovala úplně nahá na pláži, kde rozhodně nebyla sama.

Britney Spears pózovala úplně nahá na pláži, kde rozhodně nebyla sama. Profimedia.cz

Britney nahá na pláži mezi turisty! Syny stydící se za její explicitní fotky zjevně neřeší

Bývalá popová princezna Britney Spears (41) si zřejmě nemůže pomoci. Touha pochlubit se svým nahým tělem světu je prostě silnější než ona. A to navzdory nedávno hojně propírané skutečnosti, že se její synové Sean Preston (17) a Jayden (16) za explicitní obsah, který jejich maminka sdílí na Instagramu, stydí.

Jak vidno, Britney se vůbec nepoučila a dál hodlá fanoušky obohacovat pohledem na své obnažené křivky. Stejně jako už mnohokrát se svlékla donaha a pózovala zřejmě svému manželovi Samu Asgharimu před objektivem. Tentokrát na veřejné pláži na Havaji. A že na pláži rozhodně nebyli sami? To zpěvačka vůbec neřešila. Na Instagramu pak opět intimní místa překryla srdíčky.

Synové Britney Spears se s ní nechtějí vídat kvůli tomu, co sdílí na Instagramu, tvrdí její exmanžel: Zpěvačka se brání

To, co ze začátku všichni vnímali jako osvobozující gesto, kterým se po vyhraném sporu se svým otcem Jamiem Spearsem potřebuje vyjádřit, se změnilo v monotónní rutinu, která už nikoho moc ‚netankuje‘.

Naznačila to ostatně i komička Heather McDonald (52) ve svém komentáři pod fotkami, když napsala: „Už tady nevidím tolik komentářů ve stylu ‚Do toho, královno‘ jako dřív…“

Velké vítězství pro popovou princeznu: Otec Britney Spears se po 13 letech vzdává nuceného opatrovnictví

Zpěvačka začala s nahými fotkami po třinácti letech dohledu ze strany otce, jemuž bylo svěřeno opatrovnictví jejího majetku kvůli její údajné nezpůsobilosti. Loni soud toto opatrovnictví zrušil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků