Renata Langmannová o přehlídkách prádla.

Nejluxusnější přehlídka prádla v Čechách? Dřina za málo peněz, tvrdí krásná Langmannová

Modelka Renata Langmannová (34) si nepotrpí na luxusní spodní prádlo a nezdálo se jí ani jako prestižní záležitost takové kousky předvádět na nejznámější české přehlídce. "Je to moc velká dřina za málo peněz," řekla Super.cz půvabná blondýnka. "Na to už jsem stará," dodala.

Zakázky si hodně vybírá. Ani velká částka by ji nepřesvědčila, aby se snížila pod svoji úroveň. "Kdybych dostala třeba nabídku, abych šla za pětasedmdesát tisíc korun v prádle v zaplivané hospodě, rozhodně bych odmítla," uvedla.

Na přehlídku Top secret se ale ze zájmu přišla podívat jako host. Inspirovat se ale asi moc nebude. "Nejraději ze všeho nosím sportovní věci," krčila rameny. A dočká se její partner aspoň někdy okamžiku, kdy na něj čeká v ložnici v krajkách a podvazcích? "Možná," odsunula tenhle nápad někam do budoucnosti.

Renata momentálně pracuje hlavně v zahraničí. Nejčastěji odjíždí do sousedního Německa, kde mj. fotí také prádlo. Kvůli tomu dře každou volnou chvilku ve fitness centru, protože musí mít naprosto dokonalé tělo. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků