Zdeněk Polívka a Lucie Vondráčková

Zdeněk Polívka a Lucie Vondráčková Foto: Oktagon/Profimedia

MMA bijec Zdeněk Polívka se vyjádřil ke vztahu s o 18 let starší Lucií Vondráčkovou!

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková (42) si po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem přísně střeží své soukromí a v je v tomto směru nerada středem zájmu. V pátek ale vyšlo na povrch, že se schází s o osmnáct let mladším zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou a obrovský zájem lidí na sebe nenechal dlouho čekat. To, že se národ náhle upíná na jejich vztah, zaskočilo ještě více tohoto zápasnického drsňáka.

Sesadí Lucie Vondráčková z pomyslného trůnu Agátu? Zdá se, že její vztah s mladičkým zápasníkem bude tím nejsledovanějším v zemi

„Momentálně se soustředím pouze na svůj důležitý zápas na Oktagonu ve Frankfurtu. Nechci cokoliv potvrzovat, ani vyvracet, ani cokoliv jiného vířit kolem sebe. Když jsem se vrátil z tréninkového kempu, tak se doslova strhla lavina zájmu o mé soukromí, a i když se někomu mohu zdát jako exhibicionista, tak si své soukromí hlídám a o nějakou pozornost věru nestojím, zvlášť 14 dní před mým velkým zápasem,“ řekl Zdeněk Polívka pro ShowTime na CNN Prima NEWS.

Fanoušci už posílají gratulace. Lucie Vondráčková prý randí s tímto o osmnáct let mladším zápasníkem MMA

Celý rozruch začal od okamžiku, kdy se Lucka objevila s vysportovaným zajíčkem na turnaji MMA v Dobříši. Jejich vztah má být na úplném začátku, a tak není divu, že zpěvačka zatím nic nechce komentovat. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků