S návrhářem značky Olivierem Rousteingem jsou si blízcí.

S návrhářem značky Olivierem Rousteingem jsou si blízcí. Foto: JULIEN DE ROSA / AFP / Profimedia

Nestárnoucí Cher (76) oblékla své neskutečné křivky do latexu a na přehlídce odrovnala publikum

O hudební legendě Cher (76) nebylo nějaký čas slyšet, o to větší překvapení připravila všem přihlížejícím na přehlídce značky Balmain, kde se nečekaně stala zlatým hřebem večera během pařížského týdne módy.

Zpěvačka přijala pozvání svého kamaráda a kreativního ředitele značky Oliviera Rousteinga (36) a v závěru přehlídky se na mole objevila v sexy overalu z latexu, který zdůraznil její parádní proporce. Určitě nikdo by v tu chvíli nehádal, že do osmdesátky zbývá téhle kočce s havraní hřívou už jen pár let.

Šediny u Cher (75) nečekejte: Takhle legendární zpěvačka reagovala na dotaz, jestli hodlá upřednostnit přirozený vzhled

Během show panovala skvělá atmosféra a nečekaný hvězdný host v závěru byl už jen třešničkou na dortu. Oběma se dostalo velkého aplausu a zpěvačka byla viditelně dojatá.

„Právě jsem si užila nejlepší chvíli na mole, cítila jsem se skvěle,“ sdílela své pocity krátce po skončení přehlídky zpěvačka na Twitteru.

7 odvážných kostýmů, které předvedla zpěvačka Cher (73) na svém nedávném vystoupení v Curychu

Cher ale rozhodně ani v důchodovém věku nezahálí a k módě má velmi blízko. Dokázala to i letošní spoluprací s Donatellou Versace. Společně totiž vytvořily kolekci nazvanou Chersace.

Jelikož je zpěvačka ikonou i mezi gay subkulturou, byla limitovaná edice košil, ponožek a čepic vytvořena právě pro jejich podporu. Ve prospěch charitativní organizace Gender Spectrum věnující se dětem a mládeži z LGBTQ komunity bude rovněž věnován veškerý výtěžek z prodeje. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků