Miluška Bittnerová Super.cz

Miluška Bittnerová je novou tváří Snídaně s Novou: Neuvěříte, co ji přesvědčilo na nabídku kývnout

Herečka a moderátorka Miluška Bittnerová (45) je jednou z nových tváří Víkendové Snídaně. Pořad bude uvádět s ostříleným nováckým moderátorem Pavlem Svobodou, který v ranní relaci působí již od roku 1994. Společně je nyní čekají přípravy.

„Budu se muset učit. Jsem zvyklá moderovat, ale třeba na statickou kameru a tady se budu učit, kde svítí červené světýlko. a bude to taková hra. Doufám, že to bude diváky bavit,“ prozradila herečka a moderátorka, která působí také v rádiu. Nad nabídkou do televize přemýšlela, a nakonec se rozhodla novou pracovní příležitost přijmout.

„Velmi jsem přemýšlela, moderovala jsem ranní vysílání asi ve třiadvaceti. Zvládla jsem to rok a po tom roce jsem věděla, že vstávání není moje disciplína, tady mi slíbili, že budu vstávat později a budeme vysílat od osmi," svěřila se Miluška, která je ráda, že si přispí.

Kamera jí přidává víc než jiným: Jsem tlustší o 15 kilo než normálně, děsí se Miluška Bittnerová

"S dítětem se mi také změnilo ráno, nepřijde mi, že je kruté ráno, když je deset. Slíbili mi, že budu moderovat s Pavlem, že sem budou chodí zajímaví lidé a dají mi najíst, tak to je nabídka, která se neodmítá,“ prozradila Miluška s tím, že dcerku Betynku do televize brát nebude. „Dceru vůbec neberu ani do divadla, ani na natáčení a snažím se ji od toho uchránit, myslím, že to k dětství nepotřebuje, a nemyslím si, že by ji to bavilo,“ dodala herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků