Pavel Callta Super.cz

Zpěvák Pavel Callta je zamilovaný až po uši. Dopřává si pár týdnů volna po boku nové krásky

Zpěvák, který se pyšní duety s umělci jako je Lucie Bílá (56), nebo Leoš Mareš (46), prozradil, jak se mu daří, a protože o něm delší dobu nebylo slyšet, nemohli jsme se nezeptat, jak to má v soukromém životě, zda mají fanynky ještě šanci, nebo už jeho srdce patří nějaké slečně?

Děsivé vzkazy a výhrůžky smrtí. Zpěvák Pavel Callta se stal obětí vyděrače. Skončil u soudu

"Mám se krásně," prozradil Super.cz Pavel Callta (33), a než prozradil něco málo o soukromí, pozval své fanoušky na speciální řadu koncertů. "Čeká nás vánoční klubová tour v listopadu a prosinci a chystám teď nový singl pod novým vydavatelstvím," pochlubil se zpěvák hitů Terapeut nebo Píšem si svůj sen.

V pauze pravděpodobně frnkne do teplých krajin a rozhodně ne sám. "Přemýšlím, že někam odletím, někam daleko. Psát nový songy a vyčistit si hlavu," svěřil se a přiznal, že cestovat nebude sám. "Ještě nevím, ale asi s někým," usmíval se Pavel zamilovaně. Šťastný je momentálně po všech směrech. "Musím zaťukat, že jsem šťastný po všech stránkách," liboval si.

Láska, která se zrodila na natáčení klipu, nevydržela. Zpěvák Callta promluvil o vztahu se Sabinou Rojkovou

Pavel nám až na konci rozhovoru prozradil, že za jeho štěstím stojí neznámá kráska. "Někdo na tom zásluhu určitě má," usmíval se zpěvák, který si chce zatím jméno své vyvolené nechat pro sebe. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků