Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Michaela Feuereislová

Chystá se Dítě Jaromíra Soukupa? Sázkovka vypsala bizarní kurzy nejen na jméno Agátina potomka

Modelka Agáta Hanychová (37) se těší na svého prvního společného potomka s Jaromírem Soukupem (53). Agáta otěhotněla se svým partnerem hned na začátku jejich vztahu.

Nejsledovanější pár v šoubyznysu neunikl ani bookmakerům sázkové kanceláře, která obratem vypsala kurzy nejen na pohlaví, ale i na jméno potomka či svatbu.

Konečně nemusím zatahovat břicho. Agáta Hanychová prozradila další podrobnosti o těhotenství

„Zpráva, že je Agáta v očekávání, byla bleskem z čistého nebe. Otevřenost a upřímnost, s jakou dvojice o čerstvé novince informuje, nám dodala odvahu kurzy vypsat a zařadit do nabídky. Právě dynamika jejich vztahu, kdy se zdá, že je opravdu všechno možné, nás inspiruje,“ informoval bookmaker Fortuny Michal Horák.

Tady bude ještě pořádné dusno. Hanychová a Soukup se otevřeně baví i o nevěře

Co se jmen týče, ze široké palety má podle bookmakerů největší šanci Veronika (15:1) po babičce Veronice Žilkové.

Ale protože Agáta je při výběru jmen u svých dětí značně kreativní (má syna Kryšpína a dceru Miu), zajímavou možností je v kurzu 35:1 třeba China, která je dle dostupných zdrojů v Česku jedna jediná, a originální by byla rovněž Médea (30:1) či Oprah.

První slova o společném bydlení Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Je ve hře velké stěhování?

A co když se Agátě narodí chlapec? Tady sázkaři radí tipnout si jméno Jaromír po tatínkovi, ale mají i překvapivé nápady.

„Jaromír Soukup je zdatný politický moderátor a glosátor, snadno by tak mohl zabrousit do této sféry a sáhnout po variantě Miloše (20:1), Tomia (111:1), za určitých okolností třeba i Donalda (100:1),“ myslí si v sázkové kanceláři. V nabídce je ovšem i Andrej nebo James.

Agátin syn Kryšpín zmeškal kvůli operaci začátek školního roku. Jak to zvládá?

Lidé si mohou vsadit i na to, zda se modelka se Soukupem rozejde a představí světu nového partnera. Velmi velkou pravděpodobnost (kurz 1,3:1) má i s bizarností hraničící možnost vsadit si na to, že TV Barrandov uvede pořad Dítě Jaromíra Soukupa. Bookmakeři tomu dokonce věří víc než tomu, že se Soukup s Agátou ožení (kurz 2:1). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků