Gabriel Jiráčková

Gabriel Jiráčková Foto: se svolením G. Jiráčkové

Česká Barbie s hrudníkem velikosti 10 má po dalších operacích: Takhle vypadá po úpravách obličeje

Za sebou má už řadu plastických operací a rozhodla se pro další. Česká Barbie se vyžívá nejen ve svém vzhledu, ale pravidelně maká také na své postavě. Gabriel Jiráčková (22) si nyní splnila další sen a tím byla operace nosu, kterou si přála již delší dobu.

Chirurgický zákrok má za sebou a je naprosto spokojená. „Vše proběhlo podle plánu a jsem šťastná, že jsem si na to konečně našla čas. Vždyť už jsem po tom toužila a poprvé mluvila již před sedmi lety! Zamilovala jsem se přes “coronu” výlety do Tater, a právě tam si volné chvíle mezi túrami a lyžováním zpříjemňuji kromě termálních lázní i návštěvami různých salonů a klinik a zkoušením nových zákroků,“ svěřila se Super.cz kráska.

Vosí pas a útlé tělo nemá zadarmo: Česká Barbie se silikonovými desítkami předvedla vysportované křivky

Kromě nosu si česká Barbie také nechala zvětšit horní ret. „Tento zákrok jsem si vlastně nechala udělat až “po cestě” domů po týdenním pobytu ve Vysokých Tatrách - ráno ještě procházka kolem Štrbského Plesa, snídaně s výhledem na skály a jezera a odpoledne jsem už měla nový nos,“ prozradila nám Gabriel, která už se těší na finální podobu.

„Vypadá to, že téměř vůbec nebudu mít viditelnou jizvičku. Nicméně musím počkat, až mi nos úplně odpuchne, což může trvat až 12 měsíců, až potom získá ten finální tvar obráceného diamantu, který mu ještě chyběl k “dokonalosti”,“ dodala Jiráčková. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků