Srdce osmileté školačky Elizabeth v tento moment zaplesalo.

Srdce osmileté školačky Elizabeth v tento moment zaplesalo. Foto: James Shaw / Shutterstock Editorial / Profimedia

Sladký moment, kdy princezna z Walesu vybrala z davu holčičku, ať s ní vzdá hold královně: Dívenka se štěstím rozplakala

Osmiletá dívenka plakala radostí, když si ji při setkání s truchlícími fanoušky královské rodiny v Sandringhamu vybrala princezna z Walesu (40), aby s ní položila plyšového corgiho, královninu oblíbenou psí rasu, na hromadu dárků pro zesnulou panovnici.

Školačka Elizabeth Sulkovska čekala se spolužáky na Kate s Williamem. V rukou měla kytici a plyšáka, když ji princezna z Walesu přizvala, ať jde s ní dárky položit na hromadu.

„Zeptala se mě, kam myslím, že bychom ty květiny měly dát, a já vybrala místo,“ svěřila se Elizabeth britským médiím.

Náctiletá dívka, která slavně objala před Windsorem truchlící Meghan, zveřejnila, co si řekly

„Elizabeth dojalo, že si ji vybrala. Plakala štěstím. Byla to skvělá příležitost,“ dodal k věci její učitel Gregory Hill z místní školy Howard Junior School.

Ten doplnil, že královnin skon zasáhl pochopitelně i mladou generaci. Děti samy chtěly uctít její památku.

Rakev královny Alžběty II. dorazila do Westminsteru: Kate s Meghan uctily její památku dojemným způsobem

Princ a princezna z Walesu si při setkání a obhlídce květin a dárků pohovořili s místními, kteří přišli vzdát hold milované královně. Princ Edward a jeho žena Sophie zase hovořili s lidmi v Manchesteru. Královská rodina se zároveň připravuje na pondělní pohřeb Alžběty II., který bude pro všechny jistě velmi emotivní. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků