Jenovéfa Boková Super.cz

Dokonalá a elegantní! Jak Jenovéfa Boková reaguje na komentáře, že patří k nejkrásnějším herečkám?

Herečka Jenovéfa Boková (30) zažívá úspěšné období, je velmi oblíbená u diváků i režisérů, proto není divu, že je čím dál tím obsazovanější. Navíc je vnímána jako jedna z nejkrásnějších českých hereček. Jak tyto lichotky sama Jenovéfa vnímá?

Jedna z nejkrásnějších českých hereček propaguje udržitelnost: Ve Varech vynesla róbu s odhalenými zády po kamarádce

„Já mám pocit, že to píšou skoro o každé herečce, takže to nevnímám tak, že bych v tomhle byla nějak výjimečná. Vždy se o mně také píše, že jsem mladá, což je pořád super, a to, že jsme krásné, to píšou o nás všech, je to fajn,“ svěřila své pocity Super.cz.

S Jenovéfou jsme si povídali na slavnostní premiéře k filmu Slovo, ve kterém hraje. Na tuto událost dorazila herečka v elegantní černé róbě, která jí perfektně sedla. S výběrem šatů si začala dělat hlavu jen pár hodin před premiérou. „Vymyslela jsem to dneska, šla jsem za svou kamarádkou Lazy Eye, že mám večer premiéru a nevím, co na sebe, tak mě tak oblékla, až takové kovbojské šaty.“

5 nejlepších hereček se na Českém lvu nesešlo, 2 zůstaly doma: Takhle to Geislerové a Bokové slušelo na loňském předávání cen

A jako jedna z mála si teď užívá toho, že je tu podzim. „Léto bylo celkově poklidné, nejdřív Vary a pak dovolené a chalupy, ale dost se těším na podzim, těším se, až se zachumlám do svetrů a šál. Divím se tomu, já jsem vždy milovala léto a chtěla jsem, aby nikdy neskončilo, ale teď to mám jinak, asi jak jsem už letos třicítkou, tak to přišlo,“ dodala krásná Jenovéfa Boková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků