Kim Kardashian už je tak štíhlá, že jí začíná být velká i kůže.

Kim Kardashian už je tak štíhlá, že jí začíná být velká i kůže. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kim, už to nepřeháněj! Kardashian už je tak hubená, že jí v pase přebývá kůže

Masivní úbytek váhy u Kim Kardashian (41) si zřejmě začíná vybírat svou daň. Poté, co během původně cíleného hubnutí do šatů po Marilyn Monroe na letošní ples Met Gala musela shodit sedm kilogramů během tří týdnů, se ručička na váze nezastavila a míří stále níž, což už se očividně začalo projevovat i na její pokožce.

Televizní hvězda a rovněž zdatná podnikatelka Kim se společně se sestrou Kourtney ve středu odpoledne objevila v kalifornské čtvrti Sherman Oaks ve skate parku Moonlight, kde natáčely jejich show. Kim na sobě měla volné tepláky a těsný crop top odhalující její bříško, na němž se značila i mírně se krabatící kůže, která bývá patrná po rapidním úbytku váhy.

Kolik si vydělá Kim Kardashian jedním příspěvkem na Instagramu? O tomhle se českým influencerům ani nesní

Tento jev se pochopitelně často stává i maminkám poté, co zhubnou těhotenská kila. A jak je známo, Kim si tímto procesem prošla dvakrát (nejmladší dvě děti jí kvůli komplikovanému průběhu gravidity odnosila náhradní matka).

Kim Kardashian po shazování do šatů po Marilyn hubne dál. Podívejte, kolik už má dole a jak teď vypadá

V minulosti u ní ale nikdy tento jev patrný nebyl a že se Kim odhalená ukazuje téměř pořád… Je tak dost pravděpodobné, že jde skutečně spíš o důsledek redukce váhy, která nastala poté, co si Kim oblíbila zdravější životní styl, na který si zvykla během shazování do ikonických šatů po Marilyn... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků