Mariana Bečková Super.cz

Kvůli nádoru jí museli odstranit jedno prso! Miss, která byla v dětství zneužívána a trpěla anorexií, dál bojuje s osudem

S vítězkou titulu Miss Grand Czech Republic Marianou Bečkovou si život pořádně zahrává. Mariana přiznala, že byla v dětství zneužívána, bylo jí pouhých sedm let. Následkem psychických problémů onemocněla anorexií a bulimií. Nyní prozradila, že bojovala s vážnou nemocí.

Mariana má za sebou plastickou operaci prsou, ale nejednalo se o zákrok, který běžně podstupují její kolegyně, aby si pomohly k plnějšímu dekoltu. "Našli mi nádor na prsu a musel se odstranit. Přišla jsem o jedno prso," řekla Super.cz Bečková

Byla sexuálně zneužívána, bojovala s bulimií a anorexií! S finalistkou Miss Czech Republic se osud rozhodně nemazlil

"Mám prso operované třikrát, vnady mám nesouměrné, na prsu mám velkou jizvu," přiznala Bečková, která poletí zanedlouho Českou republiku reprezentovat na světovou soutěž krásy Miss Grand do Indonésie.

Obvykle mají Miss z celého světa řadu plastik, obří umělé vnady. O zvětšení vnad ale Mariana neuvažovala. "Všechny kandidátky mají plastiky, to je pravda. Balóny mají snad všechny. Nevím, jestli budu znevýhodněná. Já mám moje malé lentilky, kvůli operaci ne úplně souměrné. Ale měnit se nebudu, uvidíme," dodala Bečková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků