Britney Spears dává k dispozici svůj apartmán na Floridě.

Britney Spears dává k dispozici svůj apartmán na Floridě. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Chtěli byste bydlet jako Britney? Popová diva prodává tuhle nádheru u oceánu za 46 milionů

Nemovitosti na Floridě jsou i mezi Čechy velice populární, a tak by možná některého krajana mohla zaujmout i nemovitost, kterou momentálně prodává Britney Spears (40). Jedná se o apartmán v bytovém komplexu v Destinu, který zaujímá více než polovinu desátého patra budovy a nabízí užitnou plochu přes 340 metrů čtverečních.

Nový majitel se může těšit na tři rozlehlé ložnice a tři koupelny, impozantní obývací prostory s bílým pianem, obří vstupní halu, velkou kuchyň s jídelnou s barem či velký balkon s posezením, který vybízí ke sledování západů slunce nad Smaragdovým pobřežím.

Britney Spears a Sam Asghari si den po svatbě udělali radost za 278 milionů

Nechybí ani vysoké stropy, krb nebo mramorové podlahy. Nejimpozantnější je ovšem výhled na oceán, který je vidět z většiny místností. Součástí vybavení budovy je posilovna, bazén nebo herní místnost.

Zpěvačka přitom krátce po své červnové svatbě se Samem Asgharim pořídila honosné sídlo ve čtvrti celebrit Calabasas za 11,8 milionu dolarů. U Britney tak letos dochází k velkým změnám, a to nejen, co se koupí a prodejů nemovitostí týče… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků