Charlotte Grey s manželem a gumovou pannou Dee

Charlotte Grey s manželem a gumovou pannou Dee Profimedia.cz

Hvězda sociálních sítí nechtěla sex stejně často jako manžel, tak to vyřešila po svém: Teď rozhodnutí lituje

Charlotte Grey proslula na sociálních sítích tím, jak elegantně vyřešila manželovu náruživost. Chtěl totiž sex častěji než ona, a tak mu pořídila nafukovací pannu, která jako by jí z oka vypadla. Dokonce se pak dušovala, že to jejich sexuálnímu životu prospělo a užívají si hrátky ve třech.

Na sociálních sítích také apelovala na dámy, aby se toho nebály, a směle dopřály partnerům do ložnice osvěžení v podobě takové „společnice“. Jenže ejhle, uplynulo několik týdnů a vše zdá se být jinak.

@babycharlotte69 #fyp #couple #doll #comedy ♬ Ridin' Solo - Jason Derulo

Charlotte se na TikToku nechala slyšet, že její muž Callum nyní upřednostňuje Dee, jak ji nazvali, před ní. „Když manžel preferuje pannu,“ nazvala video, které má už 49 tisíc lajků a 1,6 milionu přehrátí. Sledující si teď lámou hlavu, jestli je gumová panna do ložnice tedy dobrý nápad, nebo nikoliv.

Dee se stala nedílnou součástí ložnice mladého páru, a dokonce se hojně objevuje v jejich peprných videích, která s manželem natáčejí. Ačkoliv jsou videa například na placené síti OnlyFans velmi oblíbená, většina se shoduje, že by do takové „trojky“ nešla.

Manžel chtěl sex častěji než jeho žena: Blondýnka (23) přišla s velmi elegantním řešením

„Docela nám přirostla k srdci. Posílila náš vztah a zlepšila sexuální život,“ tvrdila o Dee ještě nedávno její majitelka. Uvidíme ovšem, jak se ošemetná situace bude vyvíjet dál, a nezbývá než doufat, že Dee nepovede nakonec k manželské krizi. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků