Jordana Brewster a Mason Morfit už jsou manželé.

Jordana Brewster a Mason Morfit už jsou manželé. Profimedia.cz

Sexy herečka (42) z Rychle a zběsile je pod čepcem: Tohle je její šťastný vyvolený!

Ještě před měsícem si spolu užívali na pláži jako snoubenci, od víkendu už jsou svoji. Řeč je o herečce Jordaně Brewster (42), známé převážně ze série Rychle a zběsile, a investorovi Masonu Morfitovi, kteří si řekli svá 'ano' během romantického obřadu v Santa Monice.

Dvaačtyřicetiletá brunetka, která vychovává dvě děti z předešlého manželství s filmovým producentem Andrewem Formem (53), zvolila na svůj velký den klasické bílé šaty s korzetovým krajkovým vrškem a od kolen se rozšiřující sukní. Nechyběl ani krásný dlouhý závoj s květinovou výšivkou po obvodu. I ženich vsadil na klasiku v podobě černého obleku s bílou košilí a černým motýlkem.

Kráska z Rychle a zběsile je zamilovaná až po uši. V plavkách si dopřávala vášnivé chvilky s bohatým snoubencem

Na svatbě samozřejmě nechyběl hereččin kolega Vin Diesel nebo Meadow Walker - dcera tragicky zesnulého herce Paula Walkera, který v roce 2013 podlehl zraněním po nárazu do stromu ve sporťáku. Řidičem byl jeho přítel Roger Rodas, ani ten nehodu nepřežil.

Dcera Paula Walkera (✝40) slaví po svatbě další úspěchy. Je to dva roky, co jí úspěšně odstranili tumor

Jordana vstoupila do dalšího manželství rok po rozvodu s Formem, který pro změnu již letos v červnu pojal za manželku další herečku Alexandru Daddario (36). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků