Linda Finková

Linda Finková Herminapress

Zpěvačka a koučka z Tváře musela kvůli bolestem na operaci: Na rekonvalescenci si nechala jen pár dní

Zpěvačka Linda Finková (54) je s nadcházejícím podzimem zase v pracovním kolotoči. Jako profesorce zpěvu jí začal před pár dny nový školní rok. Zpěv vyučuje také doma a vídáme ji pravidelně v muzikálových představeních. My jsme ji zastihli v pražském Divadle Broadway na kostýmové zkoušce k připravovanému hitmuzikálu Okno mé lásky, který bude mít premiéru v listopadu.

„V muzikálu si zahraju roli matky hlavního hrdiny Davida. Písničky Olympiku dobře znám a mám je moc ráda, tak si zkoušení užívám,“ řekla Super.cz. V průběhu léta zpívala Linda na hradech a zámcích s koncertními verzemi muzikálů, stihla i dovolenou u moře, ale na pár dní se musela svěřit do péče lékařů.

Takhle sexy jste ji ještě neviděli: Natálka Grossová předvedla tělo v pořádně provokativním modelu

„Mám za sebou operaci tříselné kýly, která mě delší dobu trápila. Celý život tahám těžké věci, kýla mě bolela, tak jsem si vyblokovala pár dní a mám operaci úspěšně za sebou,“ řekla Super.cz.

Kvůli pracovním závazkům jí v následujících dnech ale moc času na odpočinek nezbyde. „Zkouším v divadle, učím na konzervatoři, s Trojhlavou saní píšeme další knihu a za pár dní vyjíždíme s talk show Sirény na cestách po celé České republice. Do toho hrajeme ještě Kleopatru, Tři mušketýry a Lásku nebeskou, takže se rozhodně nenudím,“ dodala závěrem. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků