Miley Cyrus na prodeji své nemovitosti vydělala pěkný balík.

Miley Cyrus na prodeji své nemovitosti vydělala pěkný balík. Profimedia.cz

Viděli jste někdy krásnější ranč? Miley Cyrus jej prodala o 213 milionů dráž, než ho koupila!

Tak tomu se říká luxusní koupě s parádním výnosem! Za pět let na ní totiž Miley Cyrus (29) vydělala v přepočtu 213 milionů korun. Zpěvačka právě prodala svůj nádherný ranč v Nashvillu za 14,5 milionu dolarů, ale když jej před pěti lety kupovala, dala za něj ‚pouze‘ 5,8 milionu dolarů.

Rozlehlý komplex se nachází na ‚samotce‘ na 33,5 akrech půdy pokryté stromy a hlavní nemovitostí na pozemku je dům nabízející užitnou plochu 650 metrů čtverečních. Najdete v něm pět ložnic a pět koupelen.

Ben Affleck prodává svůj dům s neuvěřitelnou přirážkou! Není divu, když s JLo koupili sídlo za 1,4 miliardy

Obrovská bílá kuchyň ve venkovském stylu má velký středový ostrůvek a součástí vybavení byly i špičkové spotřebiče značek Sub-Zero a Wolf. Impozantní jsou především všudypřítomné dřevěné podlahy a silné masivní trámy, a to jak v prostorech, tak na stropech. Působivý je pak i obývací prostor s krbem vykládaným kameny.

Na pozemku samozřejmě nechybí bazén a dostatek prostoru k odpočinku na lehátkách či venkovní jídelní prostory. V chladnějších měsících je rovněž možnost posedět v zimní zahradě s výhledem na bazén a do lesů.

Do sídla Mariah Carey se vloupali zloději: Zpěvačka zaplatila za chybu, kterou dělá spousta z nás!

A komu že teď tahle nádhera říká pane? Novým majitelem se stal Matt Frauenshuh - vlastník franšízy amerického řetězce restaurací Dairy Queen, která má své pobočky kromě Spojených států a Karibiku i v Africe a Asii. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků