Roman Šebrle

Roman Šebrle Michaela Feuereislová

To jsou hrdličky! První společná fotografie Šebrleho s novou láskou

Láska Romana Šebrleho (48) a krásné Lenky jenom kvete! Olympijský vítěz se sice snažil mlžit ohledně nového vztahu, na party televize Prima se z odpovědí vykrucoval, ale po pár dnech už svoje nadšení nedokázal skrývat a sdílel fotku, kde se líbá s tehdy ještě neznámou blondýnou v Toskánsku.

Super.cz se podařilo odhalit, kdo je záhadná kráska na fotce Šebrleho. Podnikatelka Lenka Kovaříková, se kterou se Šebrle seznámil v Praze, si užívala zamilovanou dovolenou, a jen co se provalila její totožnost, světlo světa spatřila společná fotografie, kde si můžete novou drahou polovičku Romana pořádně prohlédnout.

Víme, kdo je nová láska Romana Šebrleho. Spojuje je vášeň pro sport

Že má Šebrle vkus, o tom není pochyb, protože Lenka, maminka čtyř dcer, je opravdu krásná. „Je to blondýna z Londýna,“ vtipkoval Šebrle pro pořad Showtime a přiznal ve své domovské televizi, že jde oficiálně o jeho novou přítelkyni. „Ano, je to moje nová přítelkyně. Jsme spolu asi tři měsíce. Není z branže,“ prozradil moderátor.

Rozvod s manželkou Evou, se kterou byl dlouhých 23 let, se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, Roman už má ale nový důvod k radosti. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků