Petr Kotvald Super.cz

Maká na tom, aby porazil slávu Mumulandu. Petr Kotvald natáčel nový klip

Zpěvák Petr Kotvald je jasným důkazem toho, že i po šedesátce může mít člověk energie na rozdávání. Oblíbený muzikant totiž natáčí svůj nový klip k písni, která nese zajímavý název: „Tak pojď... už můžem.“

S Hankou Zagorovou trávil i víc času než doma: Jsou věci, které nemůžu nikdy říct, zavzpomínal s úsměvem Petr Kotvald

Mně ten název přišel vhodný vzhledem k tomu, že posledních dva a půl roku nás nepouštěli na jeviště a všechno nám zakazovali. Tak teď už se můžeme pustit rovnýma nohama do života. Pod tím si můžeme představit cokoliv. V klipu si hrajeme s vizí road movie, že si užívám té volnosti,“ svěřil se Petr Super.cz.

Do starého železa rozhodně nepatří. Podívejte se, jaké vylomeniny vyváděl Petr Kotvald (63)

Zpěvák tedy aktuálně jede na plné obrátky a pracuje na tom, aby se píseň stala hitem, třeba jako Mumuland. Chtěl další tvorbou slávu tohoto singlu překonat? „Já se s tímhle problémem potýkám celý život. Holky z naší školky bylo těžké něčím překonat. Když jsem v osmdesátkách natočil Gejzír, Kdekdo je dál nebo Milujem se čím dál víc, bylo těžké to překonat a pak v roce 2001 jsem nazpíval Mumuland a je těžké překonat jeho stín,“ směje se zpěvák.

Zagorová, Kotvald a Hložek opět spolu: Legendární trojice po 37 letech nazpívala svůj největší hit

Petra Kotvalda čeká našlapaný podzim. „Dojíždíme teď open air koncerty, končím 17. září a pak mě čeká 6. října koncert v Divadle Na Maninách s názvem Recitál. Budu tam hrát úplně poprvé a měly by tam zaznít písničky, na který lidi nejsou ode mě úplně zvyklí a dojde tam i na historky o lidech, který znám, nebo už s námi nejsou,“ dodal známý zpěvák, který je už navždy pracovně spjatý se zesnulou Hanou Zagorovou (✝75). 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků