Cara Delevingne pro Pirelli

Cara Delevingne pro Pirelli Foto: Pirelli, Alessandro Scotti

Co na to říkáte? Kalendář Pirelli udělal z Cary Delevingne chytrou horákyni a Belle Hadid nasadil parohy

Rok 2023 bude u kalendáře Pirelli po osmi letech věnovaný opět výhradně modelkám. Tentokrát se dostalo pocty dostat se na jeho stránky i modelkám Belle Hadid (26) a Caře Delevingne (30). Ročník s podtitulem Milostné dopisy múze je o poznání méně lechtivý, než jsme byli zvyklí v minulosti, ale na atraktivitě mu to rozhodně neubírá…

O nafocení slavných tváří se tentokrát postarala australská fotografka Emma Summerton a o snímky ze zákulisí pro změnu italský fotograf a spisovatel Alessandro Scotti.

Zákulisí focení kalendáře Pirelli: Odhalily se Emily Ratajkowski či Karlie Kloss, ale i kypřejší Ashley Graham s Precious Lee

Caru Delevingne tak zachytil při přípravách na focení v modelu, který připomínal hodně potrhanou rybářskou síť, a tak z ní v Pirelli vytvořili takovou novodobou verzi pohádkové chytré horákyně.

To Bella měla možná ještě o něco zvláštnější kostým, který rovněž odhaloval hodně z jejího útlého těla. Nejvýraznějším prvkem se ovšem stalo paroží, které měla připevněné na hlavě.

Slavná modelka na ples roku dorazila nahoře bez. Vystačila si jen s kalhotami

Mezi dalšími kráskami, které se objeví jako múzy jiných měsíců, jsou tentokrát například Emily Ratajkowski, Lila Moss, Adwoa Aboah, Ashley Graham, Precious Lee a další. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků