Lizzie Cundy se prý po proceduře cítí jako nová žena.

Lizzie Cundy se prý po proceduře cítí jako nová žena. Profimedia.cz

Moderátorka (53) podstoupila zúžení intimních partií. Mladší muži se teď hrnou na rande, opěvuje zákrok

Třiapadesátiletá anglická moderátorka Lizzie Cundy se prý cítí jako nová žena. Poté, co podstoupila ‚zpevnění‘ v oblasti genitálií na špičkové londýnské klinice, má podle svých slov nejlepší sex svého života.

V rozhovoru pro magazín Closer byla televizní hvězda nebývale otevřená a sdílná: „Cítím se jako nová žena se svou super vagínou!“

Ani déšť a vítr ji nezastaví: Britská moderátorka (49) provokovala v plavkách na pláži

Neinvazivní procedurou se aktivuje kolagen ve vaginálních stěnách, který je pak zpevní a ‚zúží‘. Zákrok trvá zhruba hodinu a jeho účelem je větší sexuální uspokojení. Hojení je prý rychlé a za pár dní až týdnů je možné se vrátit k normální činnosti.

„Vždycky jsem se cítila na svůj věk mladě a teď mám i vagínu, která se mi vyrovná,“ říká s úsměvem Lizzie a dodává: „Chodím jen s mladšími muži a ti se hrnou na rande.“

Moderátorka (47) proslulá zvráceným vkusem to se zahalováním opět nepřeháněla

„Teď budu se svou vagínou zacházet jako s chrámem… uctívejte ji, chlapci! Nedávno jsem se s někým potkala a jsem si jistá, že cítil ten rozdíl. Mám nejlepší sex svého života,“ říká s nadšením moderátorka, která údajně chodí s majitelem restaurace v Americe, který za ní nedávno přiletěl do Londýna z Miami, jen aby ji viděl. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků