Kateřina Bohatová Super.cz

To je kost! Muzikálová zrzka se před objektivem změnila v sexy dračici

Muzikálová zpěvačka Kateřina Bohatová se připravuje na svou roli v muzikálu Biograf Láska, který vzniká na motivy písniček Hany Zagorové (✝75). Odchod legendy české pop music do hudebního nebe šokoval všechny. Premiéra v divadle Kalich 16. 9. tak bude o to dojemnější.

Pozor! Tahle sympatická zrzka plánuje s Vojtou Dykem velké věci

Zpěvačka se již delší dobu potýkala se zdravotními problémy, proto se už nechodila dívat na zkoušky. V samém počátku ale paní Zagorová byla velmi nadšená z toho, že vznikne tento muzikál. „Hanička hodně spolupracovala a dohlížela na to, když vznikal scénář, aby bylo všechno v pořádku a aby to bylo od ní požehnaný, aby s tím vším souhlasila,“ prozradila Super.cz Kateřina Bohatová.

Hana Zagorová měla srdce na dlani: Kolegům v divadle poslala krásný vzkaz. Budeme hrát jen pro ni, říkají

Sympatickou zrzku, která je také vokalistkou Vojty Dyka, tak čeká našlápnutá pracovní sezóna. Mimo očekávaný muzikál ji uvidíme i na obrazovkách TV Prima, a to v novém seriálu Agrometal. Právě proto se na sklonku prázdnin nechala nafotit známou fotografkou Lenkou Hatašovou. „Nevím, jestli jsem teď v roli modelky, ale asi bych lhala, kdybych nepřiznala, že jsem trochu nervózní, což už jsem dlouho u ničeho nebyla, ale je to milé holčičí focení,“ prozradila nám na place.

Manžela, který není z branže, si nemůže vynachválit: Je to velký dar, vyznala se zpěvačka

Tato zpěvačka a herečka je také maminkou. Svého synka ale chtěla nejdříve od divadla tak nějak uchránit. „Už teda pokukuje a ptá se mě, jestli se mnou může jít do dabingu a do divadla, ale už se mi asi dlouho nepovede, abych ho od toho držela,“ dodala se smíchem Kateřina Bohatová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků