S Hanou Zagorovou se rozloučí i široká veřejnost.

S Hanou Zagorovou se rozloučí i široká veřejnost. Michaela Feuereislová

Detaily veřejného rozloučení s Hanou Zagorovou: Jak bude probíhat smuteční obřad v divadle?

V prostorách Divadla Kalich se ve středu koná veřejné rozloučení s Hanou Zagorovou (✝75), s níž se už v úterý na zádušní mši v kostele svatého Tomáše na Malé Straně loučila rodina a nejbližší přátelé.

Široká veřejnost má možnost říct sbohem oblíbené zpěvačce od 11 do 17 hodin. Rozloučení, které se koná v divadle v samém srdci Prahy, je naplánované podle jasných instrukcí. Příchod bude veden Jungmannovou ulicí směrem od Národní třídy. Na místě a u výstupů z metra bude pořadatelská služba organizovat frontu. V 11 hodin se zpřístupní vchod do sálu, kterým budou návštěvníci plynule procházet.

S Hanou Zagorovou (✝75) se v kostele loučili Margita, Vágner, Gottová, Havlová i Patrasová se Slováčkem

„Bude možno zanechat květiny. Prosíme návštěvníky, aby nepřinášeli dary. Fotografování v sále nebude z pietních důvodů povoleno. Odchod pak bude zpět do Jungmannovy ulice směrem Vodičkova. Na místě budou připraveny kondolenční knihy,“ informovalo vedení divadla.

Hana Zagorová měla srdce na dlani: Kolegům v divadle poslala krásný vzkaz. Budeme hrát jen pro ni, říkají

Květinové dary se po veřejném rozloučení převezou na improvizované pietní místo. To bude vytvořeno v blízkosti vstupní brány vyšehradského hřbitova, kde budou umístěny do 3. září do večerních hodin. Právě na vyšehradském hřbitově si zpěvačka s manželem již před lety pořídili rodinnou hrobku. 

Anna Veškrnová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků